I domácí peeling lze z koberce odstranit s Čištění koberců Plzeň

Čvc 25, 2017 by

I domácí peeling lze z koberce odstranit s Čištění koberců Plzeň

Hloubkové čištěníHrozně ráda sleduju youtuberky na internetu a zkouším všelijaké kosmetické masky peelingy a všechno možné. Kolegyně si už ze mě dělají legraci, jestli z těch videí nemám vymytý mozek. Uznávám, některé youtuberky mají poněkud jednodušší tvorbu , ale některé jsou fajn a dozvíte se i nějaké dobré kosmetické vychytávky.

Peeling a koberec = špatná kombinace

Jednou jsem na YouTube objevila recept na domácí kávový peeling. Je vážně skvělý, jsem z něj nadšená, ale bohužel jednou se mi mistička s ním vyklopila na zem. Bohužel jsem byla tak chytrá, že jsem si ho na obličej nenanášela v koupelně, ale v obýváku u televize. A nedařilo se mi to vyčistit, protože mám takový ten huňatý koberec a ke všemu světlý. Snažila jsem se to vyčistit, ale bylo to k ničemu.

Zářivé barvy koberceTakže bylo potřeba obrátit se na profesionály. Neměla jsem s nikým zkušenosti, takže jsem se obrátila na diskuze na internetu. Na internetu člověk najde úplně všechno.  A našla jsem tam i úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. Čištění koberců Plzeň. Opravdu jsme na ně nenašla ani jednu negativní recenzi, takže jsme se rozhodla, že zavolám právě jim. Domluvila jsem se s nimi na takovém termínu, který vyhovoval oběma stranám, kalkulaci a ostatních náležitostech.

Chemické čištění

Flexibilní pracovní doba a profesionální vystupování

Byla jsem ráda, že bylo možné čištění uskutečnit v pozdějších hodinách, protože jsem si kvůli tomu nechtěla brát z práce volno a ani jsem si to nechtěla dát do víkendu, protože přítel je z jiného města a máme na sebe čas právě jen o víkendu. A musím říct, že jsme s prací a vystupováním této firmy byly všechny velice spokojené. Koberce nevypadaly jako nové.

Jejich čištění koberců pomocí kotoučového stroje předčilo moje očekávání natolik, že jsem se rozhodla tuto jejich službu využívat pravidelně, aby moje koberce vydržely co nejdéle. Mám je totiž ráda. Jeden z nich jsem zdědila po babičce, takže budu ráda, když je budu mít opravdu co nejdéle. Zaměstnanci byli velice milí, slušní a profesionální, takže všem můžeme tuto úklidovou společnost jedině vřele doporučit, protože jsou zárukou kvality ve všech směrech.

Nízké ceny předčily očekávání

Čistý domovA věřte mi, že na takovou kvalitu se opravdu lehce zvyká. Ceny jejich služeb mi přišly ještě přijatelné vzhledem k tomu, jak kvalitní služby nabízí. Ono celkově čištění koberců samo o sobě není levné a strojové čištění je i fyzicky náročné, proto dosahují tak vynikajících výsledků, takže člověk nemůže čekat, že něco takového bude zadarmo. Doufám, že jsem tímto článkem pomohla dalším čtenářům v jejich výběru, protože firem je opravdu hodně. Člověk musí mít štěstí, aby hned na první pokus narazil na tu správnou. A tahle k nim rozhodně patří – Čištění koberců Plzeň.

Kotoučová metodaEfektivní čištění
Koberec bez bakteriíJak vyčistit koberec

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply