Odstraňování plísní je komplexní proces, nástřik jednoho přípravku nic nevyřeší

Srp 29, 2017 by

Odstraňování plísní je komplexní proces, nástřik jednoho přípravku nic nevyřeší

plíseň v koupelněOdstranit plíseň bez toho, aniž byste odstranili i vhodné podmínky pro její život, je holý nesmysl…

Odstranit plíseň bez toho, aniž byste odstranili i vhodné podmínky pro její život, je holý nesmysl. Jestliže tyto podmínky přetrvají, plísně se budou objevovat znovu a znovu. Mohou za to i jejich spory, kterými se plísně rozmnožují a které jsou schopny se vzduchem rozmístit po celém prostoru. Takže i v případě, že se zbavíte pro plísně příhodných podmínek, pořád jsou tady ještě spory, které vaše snažení mohou narušit. Čím odstranit plíseň?

Jak se tedy s plísněmi vypořádat jednou pro vždy, jak  a A SERVIS LIPKA, s.r.o.,čím odstranit plíseň? Nutně je třeba zatočit s přísunem vlhka, zlikvidovat plísně i spory, kterými by se mohly dále rozšiřovat. A zajistit, ať už stěny nevlhnou, jinak to může začít všechno nanovo. Ale jak zabezpečit, aby byly všechny tyto podmínky dodrženy? Když plísněmi obrostly stěny u nás doma, tak jsem nejprve sáhl po savu. Jenomže savo nemohlo správně fungovat, protože nebylo schopné změnit podmínky v celém bytě, které ovlivňovaly vlhkost. Nebylo schopné vysušit stěnu, a dokonce ani neodstranilo plísně a jejich spory, protože není dostatečně účinné. Čím odstranit plíseň?

plíseň u topenínásledky plísnějak na plíseň v doměvlhkost v domě

Až po několika měsících, kdy jsem se problémem do hloubky zabýval…

Až po několika měsících, kdy jsem se problémem do hloubky zabýval a zjistil si, jaké jsou u nás možnosti boje s plísněmi a jak a čí, jsem pochopil, že si celý problém žádá komplexní přístup, který umožňuje firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. Technici této firmy nám v prvé řadě řekli, co můžeme udělat pro to, abychom snížili vlhkost v bytě. Rady byly prakticky zaměřené, všechno bylo srozumitelně řečeno, věděli jsme přesně, co se po nás chce.

plísně na omítcejak odstranit plísně v domě?firma na odstranění plísníplísně v domě

V dalším kroku se technici zaměřili na odstranění plísní ze stěny a na likvidaci všech spor v prostoru. Tuto práci museli provést velice pečlivě, především bylo nutné, aby důsledně nanesli dezinfekci. Vše zakončili aplikací LSG protiplísňového nátěru, který má preventivní funkci. Čím odstranit plíseň?

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply