Nevíte si výraznými skvrnami na vašem koberci? My se o ně postaráme

Srp 31, 2017 by

Nevíte si výraznými skvrnami na vašem koberci? My se o ně postaráme

Zaschlé nápoje nebo pokrmy na koberci jsou vždy problémem, který se běžným čištěním zkrátka vyčistit nedá. Rozhodně ne tak, aby nebylo poznat, že tam nějaká skvrna byla. Rozhodně nedoporučujeme koberec čistit obyčejným kartáčem, pokud nechcete výrazně narušit strukturu vašeho koberce. Takových skvrn se například suchým čištěním bohužel nezbavíte. Výhodou této metody čištění je nízký stupeň hydratace koberců. Takže že při použití této technologie je vyloučena deformace, změna barvy nebo vyskytnuti šmouh. Takové čištění bude vyhovovat všem těm výrobkům, které vyžadují jemný přístup. Jenže problém je v tom, že jelikož se jedná o suchou a takto šetrnou metodu, tak účinnost čištění není příliš vysoká, takže dokonale vyčištěného koberce touto metodou nemůžete dosáhnout.

 

 

hloubkové čištění koberců

návod čištění koberce

Proto je mnohem účinnější pro takto odolné skvrny použít strojovou metodu čištění, kterou v Koberce Brno, čištění nabízíme. Díky progresívnímu a odborně velmi kvalitnímu zázemí disponujeme špičkovými a odborně velmi zdatnými pracovníky, prověřeným a moderním strojovým a nástrojovým vybavením a ze zásady používá při své činnosti pouze nejkvalitnější značkové úklidové čisticí prostředky a přípravky. Proto pro nás není problémem vyčistit z koberce i takovou rajskou omáčku. Ta už zaschla poměrně do hloubky koberce. Sice se to prý nejdříve snažili vyčistit sami, ale nesupěli. Evidentně, jinak by si nás k sobě nepozvali. Ale náš kotoučový stroj a naši odborní zaměstnanci si s tím věděli bez problémů rady.

 

Účinnost a kvalita kotoučového čištění…

 

Účinnost a kvalita kotoučového čištění spočívá ve využití silného a přitom velmi šetrného strojového vybavení v podobě kotoučového stroje, který pomocí rotačních kartáčů zapracovává aplikovanou značkovou a velmi účinnou kosmetiku do koberce tak dlouho, dokud neodstraní veškeré i mnohaleté úporně do hloubky zašlapané nečistoty. Takže pro něj nebylo žádným problémem vyčistit i kávu v koberci, protože přece jen tam ta skvrna nebyla příliš dlouho. Základem každého úspěšného čištění koberců je i to, aby majitelé nenechali koberec zašpinit tak moc, až by to bylo za hranicemi čistitelnosti.

kvalitní čištění koberců

V takových případech je lepší pořídit koberec nový. Ale v tomto případě by koupě koberce byla zbytečná, protože šel bez ceník čištění kobercůproblému vyčistit. Naše kosmetika navíc zbaví váš koberec i nečistot, bakterií a tak dále, takže se nemusíte bát, že by u vás vyvolala nějakou alergickou reakci – naopak, vašemu zdraví prospívá. Aby manželé prodloužili životnost svých koberců, začala naši službu koberců využívat pravidelně a my jsme rádi, že jsou s naší prací spokojení.

 

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply