Profesionální strojní čištění koberců i od biologického znečištění

Říj 4, 2017 by

Profesionální strojní čištění koberců i od biologického znečištění

hloubkové čištěníSpolečnost A SERVIS LIPKA s.r.o. se zabývá odborným čištěním koberců a podlahových krytin od nejrůznějších typů znečištění. Tradice této společnosti sahá hluboko do historie. Má za sebou velké množství spokojených zákazníků. Tým zkušených pracovníků pracuje s naprostým nasazením a radostí z dobře odvedené práce. Není tedy žádný problém spolehnout se na tuto společnost, se kterou je radost spolupracovat.hloubkové čištění

Čištění Brno, koberce k čištění koberců využívá výkonného kotoučového stroje a profesionální chemie. Kotoučový stroj si dokáže poradit s nejrůznějšími druhy znečištění. Například znečištění zbytky po chování zvířete v domácnosti jako tomu bylo u našich posledních zákazníků.

 

Plastová klec na králíka položená přímo na koberci …

hloubkové čištění matrcí
Plastová klec na králíka položená přímo na koberci po čase začala prosekávat a na koberci se začali usazovat zbytky odpadu od králíka. Tyto zbytky samozřejmě nepříjemně zapáchali a dokázali pobyt v místnosti pěkně znepříjemnit. Nešlo však o nic o co by se kotoučový stroj nedokázal postarat.jak na hloubkové čištění

Kotoučový stroj díky svým rychle se otáčejícím kartáčům zapracovává chemie až k samému dnu koberce. Tím chemie desinfikuje celou plochu koberce a čištění je tak 100% účinné. Kartáče následně znečištěnou pěnu vytáhnou na povrch, kde se odstraní průmyslovým vysavačem. Koberec zůstává krásně čistý, vydesinfikovaný a provoněný. Stopy po dřívějším znečištění jsou v nenávratnu.

Mocný kotoučový stroj si dokáže poradit se znečištěním biologického původu, ale také s chemickým znečištěním jako jsou barvy na vlasy, laky na nehty, tuž či inkoust, ale také káva a mnoho dalších.

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply