„Výškové práce Brno“ – když je nezbytné umývat okna výškově

Říj 11, 2017 by

„Výškové práce Brno“ – když je nezbytné umývat okna výškově

Práce ve výškáchUž jsem měla dost toho, jak se při každém mytí oken musím bezradně dívat na středové neotevíratelné části, které nemohu umýt z vnější strany. Za žádnou cenu jsem se k nim nemohla dostat, ledaže bych se pořádně z otevřeného okna vyklonila a riskovala úraz. Na to ale nemám odvahu, ani vhodné tělesné proporce. Je dost pravděpodobné, že bych se převážila a vypadla z okna.Krásná okna

Ale to špinavé středové okno, to mě teda pěkně dopalovalo. Pokaždé jsem se ho snažila umýt alespoň do té části, kam dosáhnu z bezpečného postoje uvnitř bytu. Špínu jsem sice umyla, ale nerovnoměrným pohybem hadru vznikaly nevzhledné šmouhy.

Všechno se změnilo ve chvíli, kdy jsem uviděla reklamu na firmu provádějící výškové práce a mimo jiné i mytí oken. Nedalo mi to a slíbila jsem si, že alespoň jednou to taky vyzkouším. Nevzala jsem samozřejmě první firmu, na kterou jsem narazila, ale snažila jsem se zvolit tu nejvhodnější. Dobře na mě působil Okna Brno, mytí, který se mi nakonec velice osvědčil.

 

Kdo mi vyleští okna

Pozorovat pány při práci ve výšce …

Umyjeme Vám okna
Pozorovat pány při práci ve výšce pro mě bylo velice příjemným rozptýlením, a věřím, že je zaujatě pozorovaly i další sousedky. Překvapovalo mě, že tito muži dokázali věnovat tak důkladnou péči mytí a leštění skel. Ve srovnání s nimi jsem se mohla jít s mou technikou mytí oken zahrabat. Nikdy jsem tak precizně nepracovala. Asi proto ani zbylá okna nevypadala nijak zvlášť skvěle. Pod taktovkou A SERVISU se ale okna brzy skvěla čistotou a leskla se jako v televizní reklamě.

Najednou mi přišlo naprosto zbytečné, abych se ještě někdy do mytí oken pouštěla, když nikdy nedokážu to, co zvládají pracovníci firmy. Domluvila jsem se s nimi na pravidelných návštěvách a čas, který jsem díky tomu ušetřila, jsem raději věnovala pro mě smysluplnějším činnostem.

 

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply