S antigraffitovým nátěrem si už s posprejované zdi a stěny vyřešíte. „Čištění fasád Brno“

Bře 6, 2018 by

S antigraffitovým nátěrem si už s posprejované zdi a stěny vyřešíte. „Čištění fasád Brno“

V naší úklidové firmě A SERVIS LIPKA nabízíme velké množství úklidových služeb. Mezi ně patří čištění koberců, podlah, mytí oken a výloh a odstraňování plísní a graffiti.

Služby realizujeme…

cena odstranění graffitiSlužby realizujeme po celém území České republiky, Slovenska, Rakouska a Německa. Díky tomu, že naše služby poskytujeme ve všech těchto místech, je viditelné, že se dokážeme udržet i na velmi náročném trhu. V tomto článku bychom se chtěli více zaměřit na naše odstraňování graffiti Bohužel se s tímto druhem vandalismu nedá úplně bojovat, protože vandalů, co se baví sprejovaným a ničením cizího majetku je čím dál více a policie má na starosti mnoho důležitějších věcí.. Nejlepší způsobem, jak se graffiti vyvarovat je pořídit si antigraffitový nátěr AGO.  Nanášíme ho v několika vrstvách –  počet vrstev je závislý na sturktuře ošetřovaného povrchu.

U hladkých ploch…

U hladkých ploch se obvykle nanáší 3 vrstvy, ale u strukturovaných a pórovitých povrchů je nutné nanést 6 až 12 vrstev. Aplikovat jej lze na jak odstranit graffitivšechny druhy ploch včetně plastů. Jediné materiály, které nesnesou AGO, jsou sklo, leštěné kovy a průhledný polykarbonát. Nanášení antigraffiti nátěru je proces, při kterém je zapotřebí mít venkovní klimatické podmínky nad + 10°C. Je proto třeba uvést, že ani vlastní odstranění graffitového nástřiku nelze technologicky provést, pokud venkovní teplota klesne pod tuto hranici.

Z dlouholeté zkušeností…

čím odstranit graffitiZ dlouholeté zkušeností však víme, že za těchto podmínek také nepřibývá graffitového vandalismu. Chtěli bychom upozornit i hlavně na to, že nikdy není řešením graffiti pouze zamalovat, protože sprejerská barva je příliš silná na to, aby graffiti zcela překryla. Barva navíc po letech vždy ztrácí na sytosti, takže graffiti s postupem času prosvítá čím dál více. Jedinou možností, jak lze graffiti odstranit na sto procent, aniž by bylo třeba jej čistit a popřípadě i zamalovávat, je pořízení si antigraffitového nátěru. Tento problém řešili i naši poslední klienti. Oni měli posprejovaný celý vnitřek garáže, ale v tomto případě se alespoň nejednalo o nic zakázaného, protože to jejich syn měl dovolené.nejlevnější odstranění graffiti

Ale po čase…

Ale po čase z toho vyrostl a tak se manželé rozhodli dát garáž opět do pořádku. Ale s první firmou nebyli spokojení, graffiti bylo stále velice viditelné a s reklamací nepořídili. Po této špatné zkušenosti se obrátili na nás. Graffiti nebylo vůbec problematické odstranit, takže nám není úplně jasné, s čím přesně měla předešlá firma problém. Naši zaměstnanci odstranili zbytek barvy z fasády a poté jemňounký obrys přetřeli barvou ve stejném odstínu, jako byl zbytek tanečního centra, kde k odstraňování graffiti docházelo. Byli s naší společností Brno odstraňování graffiti  spokojeni, protože díky nám už mají od graffiti definitivně klid.

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply