Bojíte se, že ta skvrna z koberce nepůjde dolů? Spolehněte se na strojové čištění. Tepování sedaček Praha

Bře 8, 2018 by

Bojíte se, že ta skvrna z koberce nepůjde dolů? Spolehněte se na strojové čištění. Tepování sedaček Praha

Narozeniny mojí letité kamarádky se blížily a já neměla nejmenší tušení, co bych jí dala, protože nemá ráda, když jí kupuje někdo drahé dárky, úplně nejraději má, když jí člověk něco vyrobí. Ale za těch deset let, co se známe, mi upřímně docházeli nápady, když sečtete všechny narozeniny a vánoce. Ale pak mě napadlo jí vyrobit domácí čokoládové bonbóny. Některé uvnitř s lískovým oříškem, některé s mandlí a tak podobně.

Takže jsem koupila její oblíbenou čokoládu, roztavila ji ve vodní páře a pustila se do výroby bonbonů. Ale bohužel, moje snažení nedopadlo úplně podle mých představ. Prostě se mi nedařilo a čokoláda skončila na koberci v kuchyni. A že jí bylo hodně. Drhla jsem to vším možným, ale bylo mi to k ničemu, protože tam pořád zůstávaly hodně viditelné fleky. Nakonec jsem se rozhodla, že si na to nechám najmout úklidovou firmu, protože ten flek tam nemohl zůstat.

Projela…

Projela jsem internet a vybrala si čištění koberců, Praha 9, protože byli jedni z mála, kteří byli ochotní přijít až večer, protože pracuju dlouho do odpoledne a nechtěla jsem si kvůli tomu brát volno a do víkendu jsem to také cpát nechtěla. Protože to se snažím pravidelně jezdit za rodiči, kteří bydlí v jiném městě. Kontaktovala jsem jejich zaměstnance a domluvila se s nimi na termínu, kalkulaci a všech ostatních věcech a hned druhý den mi poslali finanční návrh.

Cena sice byla docela vysoká, ale řekla jsem si, že to do toho investuju. Protože měla opravdu dobré recenze.  A jsem ráda, že jsem se pro ně rozhodla. Protože můj koberce po jejich práci byl jako nový. Po čokoládě na koberci nezbyla ani památka a celý koberec hezky prokoukl. S touto úklidovou firmou jsem vážně moc spokojená. Protože odvedli opravdu vynikající práci a jejich zaměstnanci mají velmi vstřícné a slušné vystupování. Takže nás nenapadá nic, co bychom jejich servisu mohly vytknout.

Jedná…

Jedná se zkrátka o profesionální úklidovou společnost, kterou můžu s klidným svědomím všem vřele doporučit. A určitě se na ně budu obracet i do budoucna, protože na takovou kvalitu si člověk opravdu snadno zvyká a těžko se jí potom vzdává. Navíc to vlastně ani tak drahé není. Protože koberec po jejich čištění vydrží opravdu dlouho, takže když se váš na koberec něco vyklopí, není to taková katastrofa a zvládnete to vyčistit i vlastní silou, pokud ta skvrna nebude příliš viditelná. Služby nabízí i po celém území České republiky, tak se nemusíte bát, že pokud nejste z většího města, že by vaši zakázku odmítli. Takže tuto firmu mohu doporučit opravdu po všech stránkách, jakých je to možné.

 

 

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply