Sousedské vztahy je třeba udržovat. Ochrana fasád, odstraněn graffiti Brno

Bře 8, 2018 by

Sousedské vztahy je třeba udržovat. Ochrana fasád, odstraněn graffiti Brno

Před dvěma týdny se nám ozvali noví zákazníci. Jak jinak potřebovali profesionální pomoc týkající se úklidových prací. Volal nám mladý pár, jež bydlí v sociálně vyloučené lokalitě.

A jelikož si…

AGO na všechny povrchyA jelikož si opravují dům, sousedi si o nich myslí, že jsou bohatí. A někdo jim posprejoval dům. Který zase chtěli mít v původním pořádku. Potřebovali tedy odstranit graffiti, a proto zavolali nás – A SERVIS LIPKA. Domluvili jsme se tedy na termínu. Brno čištění graffiti – naše firma se specializuje na odstranění graffiti i jeho prevenci. Předtím, než se dostaneme k tomu, jak vše dopadlo, si vám dovolíme přiblížit postup naší práce při odstraňování graffiti. Ten je takový, že graffiti zeslabíme co nejvíce. Poté přetřeme potřebnou fasádní barvou. Zamalovat graffiti hned a neodstraňovat ho nepřináší dobré výsledky. Graffiti většinou prosvítá na povrchu a jsou vidět jeho původní linky.

Které jistě…

Které jistě nikdo nechce. Jako prevenci proti posprejování doporučujeme nechat nanést na fasádu budovy antigraffiti ochranu. Ochrana zajistí rady jak odstranit graffitinásledné odstranění graffiti se stoprocentním výsledkem. Je potřeba připomenout, že odstraňování graffiti nelze provést a zakázky odevzdat v daném termínu ve finální podobě, pokud klesne venkovní teplota pod deset stupňů. Ze zkušeností již víme, že za těchto teplot ani nepřibývá graffiti. Antigraffiti nátěr s pracovníky nanášíme v několika vrstvách. A to podle struktury povrchu.

Je možné ho nanést…

Je možné ho nanést na všechny druhy ploch. A to včetně plastů. Jediné materiály, které nejsou vhodné pro antigraffitový nátěr, jsou sklo, leštěné kovy a průhledný polykarbonát. Nanášení antigraffiti nátěru je úkon, při kterém je zapotřebí mít teplou venkovního ovzduší vyšší než deset tipy jak odstranit graffitistupňů. Poskytujeme nejlevnější cenu v České republice. Od 120 korun za metr čtvereční. U hladkých ploch nanášíme obvykle tři vrstvy. U strukturovaných a pórovitých povrchů je nutné nanést od šesti až po dvanáct vrstev. Naše společnost A SERVIS LIPKA jako jediná v České republice může zaručit funkčnost ochrany za bezkonkurenční. A přesto i nejlevnější cenu.

Odstranění graffiti…

Odstranění graffiti z ošetřených povrchů není komplikované a je vždy s kýženým výsledkem. Graffiti odstraníme a potéjak se bránit proti vandalům naneseme speciální jednorázový nátěr Bellizoni. Tím se docílí toho, že je ochrana zachována a také zmnohonásobněna. Její funkčnost tak vydrží až šest let. Mimoto toho zvládne rovněž více. Včasné odstranění graffiti je nesmírně důležité pro náš takzvaný „systém čistých budov“. Z praxe je ověřeno, že pokud se graffiti rychle odstraní, sprejeři většinou přestanou sprejovat v dané lokalitě. Graffiti jsme z domu perfektně odstranili. Jinak to ani neumíme. Klientům se naše odvedená práce líbila a říkali, že si na nás jistě v budoucnu vzpomenou. -Brno čištění graffiti

 

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply