Zdobení tattoo studia se nevydaří podle představ. Odstranění graffiti, ochrana fasád Brno

Bře 8, 2018 by

Zdobení tattoo studia se nevydaří podle představ. Odstranění graffiti, ochrana fasád Brno

Minulý týden jsme měli vskutku zajímavou zakázku. Málem jsem se tedy smíchy potrhali, když nám klienti říkali, co se jim stalo. Vedou totiž tetovací studio.

No a rozhodli se,…

tipy jak odstranit graffitiNo a rozhodli se, že si ho vyzdobí. Koupili spreje a dali se do sprejování. Jenže to vypadalo čím dál hůř. Snažili se to „vylepšit“, ale bylo to jen horší. Tak se pak začali smát tomu, jak jsou hloupí. Potřebovali tedy odstranit graffiti, a proto zavolali nás – A SERVIS LIPKA. Domluvili jsme se tedy na termínu – za dva týdny Brno čištění graffiti se totiž specializuje na odstranění graffiti i jeho prevenci. Předtím, než se dostaneme k tomu, jak vše dopadlo, si vám dovolíme přiblížit postup naší práce při odstraňování graffiti.

Ten je takový…

Ten je takový, že graffiti zeslabíme co nejvíce a přetřeme příslušnou fasádní barvou. Zamalovat graffiti hned a neodstraňovat ho nepřináší dobréjak se bránit proti vandalům výsledky. Graffiti většinou prosvítá na povrchu a jsou vidět jeho původní linky. Po kterých nikdo neprahne. Jakožto prevenci proti posprejování doporučujeme nechat nanést na fasádu budovy antigraffiti ochranu. Ta totiž zajistí následné odstranění graffiti se stoprocentním výsledkem. Je potřeba připomenout, že odstraňování graffiti nelze provést a zakázky odevzdat v daném termínu ve finální podobě, pokud klesne venkovní teplota pod deset stupňů. Ze zkušeností již víme, že za těchto teplot ani nepřibývá graffiti.

Antigraffiti nátě…

Antigraffiti nátěr s pracovníky nanášíme v několika vrstvách. A to podle struktury povrchu. Je možné ho nanést cena odstranění graffitina všechny druhy ploch. A to včetně plastů. Jediné materiály, které nejsou vhodné pro antigraffitový nátěr, jsou sklo, leštěné kovy a průhledný polykarbonát. Nanášení antigraffiti nátěru je proces, při kterém je zapotřebí mít teplou venkovního ovzduší vyšší než deset stupňů. Poskytujeme nejlevnější cenu v České republice. Od 120 korun za metr čtvereční. U hladkých ploch nanášíme obvykle tři vrstvy. U strukturovaných a pórovitých povrchů je nutné nanést od šesti až po dvanáct vrstev. Naše společnost A SERVIS LIPKA jako jediná v České republice může zaručit funkčnost ochrany za bezkonkurenční.

A přesto…

A přesto i nejlevnější cenu. Odstranění graffiti z ošetřených povrchů není komplikované a je vždy s kýženým výsledkejak odstranit graffitim. Po kterém všichni toužíme. Graffiti odstraníme a poté naneseme speciální jednorázový nátěr Bellizoni. Tím se docílí toho, že je ochrana zachována a také zmnohonásobněna. Její funkčnost tak vydrží až šest let. Mimoto toho zvládne rovněž více. Včasné odstranění graffiti je nesmírně důležité pro náš „systém čistých budov“. Z praxe je ověřeno, že pokud se graffiti rychle odstraní, sprejeři většinou přestanou sprejovat v dané lokalitě. Jdou sprejovat jinam. Graffiti se nám podařilo v krátkém čase účinně odstranit. Klienti s námi byli spokojení a říkali, že si na náš určitě příště zase vzpomenou.

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply