Společenské akce, večírky a koberce. Tepování, strojové čištění, koberců, sedaček Praha 

Bře 21, 2018 by

Společenské akce, večírky a koberce. Tepování, strojové čištění, koberců, sedaček Praha 

V naší úklidové firmě A SERVIS LIPKA s.r.o. se dlouhodobě zabýváme hned několika úklidovými službami. Mezi ně patří například čištění fasád od graffiti a jejich následné opatření antigraffitovými nátěry, nebo mytí oken a výloh a v neposlední řadě čištění podlah a koberců. Všechny tyto činnosti realizujeme pomocí nejmodernějších a nejkvalitnějších metod a technologií, které zajištují našim zákazníkům maximální spokojenost.

K čištění koberců například používáme strojovou metodu a kotoučový stroj. Tato metoda je mnohem účinnější než zastaralá extrakční metoda čištění a navíc díky našim zdokonalením je i velice šetrná. Na rozdíl od extrakční metody čištění koberců. Ta totiž vůbec není vhodná na čištění silně znečištěných koberců. No podle nás není vhodná na žádné čištění. Pro doporučujeme, vyhněte se jí obloukem. Zatím co v zahraničí se tato metoda už téměř nepoužívá. U nás ji nabízí stále většina firem. Víme o tom svoje, protože působíme na trhu už více než dvacet let a to nejenom v České republice.

Ale…

Ale právě také v zahraničí. Konkrétně v Rakousku, na Slovensku a v Německu. My ve firmě  Praha 7 koberce, čištění používáme strojovou metodu čištění kotoučovým strojem. Ta je vhodná nejen k hloubkovému čištění koberců. Nezanechá na něm dlouhodobé škody v podobě fleků, kterých se špatně zbavuje, ani nic podobného. Jako může způsobit již zmiňovaná extrakční metoda. My jako vyškolení specialisté umíme přesně určit, jaký druh mycího prostředku může být použit na právě na váš koberec.

Což zaručuje krásně čistý a voňavý koberec. Se vší profesionalitou jsme vyčistili koberce i ve firmě, která se vyžívá v pořádání Vánočních večírků. A tak místo klasického jednoho, pořádá rovnou tři. Ve firmě našich zákazníků je to už taková tradice. Mají večírek pro zaměstnance, pro obchodní partnery a jeden takový pro všechny. Soustředí se na to, aby byli firma s duchem a jejich cílem není jenom vydělávat, co nejvíc peněz.

Chtějí…

Chtějí, aby se jejich zaměstnancům dobře pracovalo. I proto dělají tyto večírky, protože je všichni mají moc rádi. Každý, kdo ale pořádal, takový večírek ví, že po tom zůstává velká spoušť. A to hlavně na koberci, ze kterého jdou zašlapané zbytky jídla jenom těžko odstranit. A když máte tři, je to teprve záhul. Od řešení takových situací jsme tu ale my, firma A SERVIS. Náš kotoučový stroj pomocí rotačních kartáčů zapracovával aplikovanou značkovou a velmi účinnou kosmetickou chemii do koberce tak dlouho, dokud nedošlo k odstranění všech nečistot, a to samozřejmě i těch, které jsou usazené do hloubky vašeho koberce.

Metoda, kterou používáme je skutečně účinná, námi používaná kosmetika se spolehlivě vkartáčuje až do samé struktury koberce a kromě všech nečistot bezpečně zlikviduje i jakékoliv zdraví škodlivé roztoče, alergeny a bakterie. Důležité je také to, že nakonec veškeré nečistoty vysajeme pomocí vysokotlakového třímotorového vysavače. Koberec je tedy možné prakticky okamžitě začít využívat. Jsme rádi, že všichni zaměstnanci byli s naší prací spokojení a o to víc se po novém rode budou těšit do práce. S příjemnými lidmi vždycky rádi spolupracujeme.

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply