Zázraky, které by nesvedl ani Albus Brumbál. Strojové čištění, impregnace podlah. Voskování linolea Brno

Bře 23, 2018 by

Zázraky, které by nesvedl ani Albus Brumbál. Strojové čištění, impregnace podlah. Voskování linolea Brno

Firmě A SERVIS LIPKA, s.r.o. nabízí svým zákazníkům řadu úklidových služeb jako je například čištění podlah,odstranění starého vosku (polymeru) z podlahy a nanesení nové ochranné polymerové vrstvy, čistění koberců , strojové čištění čalounění. Realizuje denní a pravidelné úklidy domácností, kanceláří, rezidencí či firem. Dále také zajišťuje i  postavební úklid či úklidové výškové práce. Provádí také čištění, leštění, mytí oken, mytí výloh a prosklených ploch, a to i ve výškách.

Po dohodě čistí i žaluzie, lamely, rolety, a markýzy. Odstraňuje nedovolené polepy, reklamní polepy, ochranné fólie, samolepky, banery ze všech prosklených ploch. A my využíváme jejich čištění podlah a jsme s nimi moc spokojení, tak jsme se rozhodli, že o nich napíšeme tuto recenzi. Pracuji v čajovně a naše podlahy vždycky dostávají zabrat, zvlášť když se něco někomu vylije, nebo se i překlopí vodní dýmka. A proto se spoléháme na A SERVIS. Postupují následujícím způsobem, podlahu nejdříve kvalitně vydrhnou pomocí velmi účinné čistící chemie.

Jakmile…

Jakmile je povrch důkladně vykartáčován, následuje odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami. Poté podlahu ještě jednou namočí čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a nechají vše doschnout. Kotoučový stroj, který pro strojové čištění podlah využívají, je jediným přístrojem, který dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy.

Tento jednokotoučový stroj využívají k čištění podlah, jako jsou dlažby, linolea, marmolea, plovoucích podlah, betonových podlah, litých podlah nebo kameninových podlah. Jejich výsledků však nedosahujeme pouze díky nejlepší dostupné technologii. Ale i díky tvrdé práci a profesionalitě jejich zaměstnanců. Kteří jsou všichni řádně proškoleni a jsou špičkami ve svém oboru. Brigádníky ve firmě nezaměstnávají. Snaží se, aby naši zákazníci byli maximálně spokojeni.

A daří…

A daří se jim to, protože díky nim je naše podlaha opravdu v perfektním stavu. Jejich zaměstnanci jsou navíc velice milí, je to radost s nimi spolupracovat. Je s nimi i perfektní domluva, vše, na čem se domluvíte, to platí, k přesouvání termínu nedochází a jsou dochvilní. Takže opravdu není nic, na co bych si u nich mohla stěžovat.

Já osobně začala jejich služby využívat i pro svou vlastní domácnost. Jejich služby navíc realizují nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Takže je vidět, že firma Mytí Brno, podlahy má opravdu široké pole působnosti, když se dokáže prosadit i na mezinárodním trhu.

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply