Jak odstranit alergeny a roztoče. Strojové čištění koberců, tepování sedaček Brno

Bře 29, 2018 by

Jak odstranit alergeny a roztoče. Strojové čištění koberců, tepování sedaček Brno

Mám normálně světlé vlasy, ale už roky se barvím na černo a moje odrosty byly tak velké, že bylo potřeba je zase dobarvit. Tak jsem si nachystala barvu, nanesla ji na vlasy a nechala působit. Ale asi jsem si dala špatně igelit kolem vlasů. Protože když jsem se později dívala na koberec v obývacím pokoji, zjistila jsem, že jsou na něm černé flíčky. Zřejmě mi na něj musela kápnout ta barva z vlasů. Snažila jsem se to vyčistit, protože jsem tam takové skvrny samozřejmě nechtěla, i když nebyly velké.

A to jsem na to zkoušela opravdu všechno možné, snad všechny čisticí prostředky, které jsem měla doma, ale žádná z nich nezabírala. Manžel se mi snažil pomoct, ale taky si s tím moc neporadil. Nakonec jsem se rozhodla, že se na to najmu úklidovou firmu. A od sousedky jsem dostala doporučení na úklidovou firmu Čištění koberce Brno.  Ale protože jsem chtěla mít jistotu, že je to opravdu dobrá firma, tak jsem si ještě ověřila jejich reference na internetu.

A protože…

A protože na ně byla všude dobrá recenze, na nich jsem už nečekala. Ještě ten den jsem jim zavolala a vysvětlila můj problém.  Zaměstnanci na mě udělali dobrý dojem už po telefonu, protože byli hrozně milí a ochotní. Domluvili jsme se na termínu a kalkulaci. Ještě ten den mi poslali kompletní finanční návrh a už jsem jen čekala na daný den čištění. Byla jsem ráda, že mi nabídli co poměrně brzký termín, mohli přijet už za necelý týden.

Bála jsem se, že bych na to musela čekat třeba i tři týdny, a ta představa, že tam ten flek bude tak dlouho, mě děsila. Protože jsem se bála, aby to pak šlo vůbec vyčistit. Přišli v domluvenou dobu na čas a pustili se do čištění. A když už jsem si to čištění objednala, nechala jsem si nakonec vyčistit koberce v celém bytě a zvládli to za neuvěřitelně krátkou dobu. A co víc, konečně měly svou původní veselou barvu, se kterou jsme je sem s manželem kupovali.

Na čištění…

Na čištění použili strojovou kotoučovou metodu, se kterou jsem se doposud nikdy nesetkala.  Nejsem odborník, takže nemůžu říct, na jakém přesném principu funguje, ale ani mě to upřímně příliš nezajímá. Důležité pro nás je, že jsou naše koberce čisté. Když jsme totiž viděli, jak skvělou práci odvedli, nechali jsme si vyčistit i všechny ostatní koberce a všechny krásně prokoukly. A to i za cenu, která je ještě relativně přijatelná vzhledem k jejich profesionalitě.

Ty skutečně nejkvalitnější věci nemůžou být přehnaně levné. Pokud používají skutečně špičkovou technologii a ta sama o sobě logicky nemůže být levná. A tady jsem spokojená se vším všudy, takže mi nedělá problém si trochu připlatit. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

 

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply