Strojová kotoučová metoda Praha je tím nejlepším řešením pro špinavý koberec

Led 8, 2019 by

Strojová kotoučová metoda Praha je tím nejlepším řešením pro špinavý koberec

Naše firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. Čištění koberce Praha, diskuse realizuje čištění koberců pomocí silného kotoučového stroje, který je i zároveň velice šetrný. Tudíž nemůže dojít poškození vašeho koberce (pokud máte koberec, který je vhodný na tuto metodu čištění, což je nutné si nechat dopředu ověřit). Ten pomocí rotačních kartáčů zapracovává značkovou a velmi účinnou kosmetiku do koberce tak dlouho, dokud nedojde k odstranění všech nečistot. A to samozřejmě i těch, které jsou usazené do hloubky vašeho koberce.

Tato metoda je skutečně účinná, protože námi používaná kosmetika se spolehlivě vkartáčuje až do samé struktury koberce a kromě všech nečistot bezpečně zlikviduje i jakékoliv zdraví škodlivé roztoče, alergeny a bakterie. Navíc tato chemie koberec velmi kvalitně dezinfikuje a provoní. Poté veškeré nečistoty vysajeme pomocí vysokotlakového třímotorového vysavače a pečlivě a do sucha odsajeme všechny již zmíněné nečistoty, které by neměli váš koberec zatěžovat.

Strojová…

Strojová metoda funguje stoprocentně a nemusíte se obávat, že by na vašich kobercích zůstaly po čištění jakékoli fleky. Spousta lidí se obává nechat si vyčistit koberce od úklidové firmy, protože mají špatné zkušenosti s extrakční metodou čištění, kterou k našemu nepochopení ještě dnes nějaké firmy stále používají. Jedná se o morkou metodu čištění. Která není na čištění koberci vhod. Protože pouhé vstříknutí chemie do koberce a následné pouhé odsátí nemůže koberec kvalitně vyčistit.

Tato varianta je sice levnější než strojová metoda, ale nikdy jí není možné dosáhnout takových výsledků jako strojová kotoučová metoda. Pomocí kotoučové metody můžete z koberce odstranit prakticky cokoli. Jednou z posledních zakázek bylo, že náš tým zaměstnanců čistil koberec zašpiněný od šlehačky. Klienti pořádali oslavu narozenin jejich dcery a prý mají celkově v jejich rodině tolik dětí, že je nemožné je uhlídat.

A děti…

A děti shodily mísu s našlehanou šlehačkou, která byla nachystaná na dort a děti ji shodily. Naši zaměstnanci přijeli, co nejdříve to bylo možné. Skvrny byl na tmavém koberci hodně vidět a majitelé o ně pochopitelně nestály. A díky naší kosmetice vydrží čistý déle a nově vzniklá špína jde i z koberce lépe dolů, takže pokud se nejedná zrovna o nějakou velikou extra viditelnou skvrnu, tak si paní dokáže nově vzniklé skvrny vyčistit sama, aniž by došlo k poškození struktury koberce.

Bylo vidět, že je s naší prací spokojená. A pokud jsou spokojeni naši zákazníci. Jsme spokojeni také. K našim službám nepatří jen čištění koberců, ale i čištění podlah, mytí oken a výloh a odstraňování graffiti a plísní, takže se neváhejte na nás obrátit, ať už potřebujete cokoli, jsme tu pro vás.

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply