Čištění koberců zbavilo koberec všech nečistot a to díky A SERVISU LIPKA

Led 10, 2019 by

Čištění koberců zbavilo koberec všech nečistot a to díky A SERVISU LIPKA

Zrození života je malý zázrak. Tak to vnímají i naši klienti, kterým jsme čistili minulý týden koberec, aby byl krásně čistý pro miminko, které se má za krátkou dobu narodit. Zákazníci si přáli, aby měli vše perfektně připravené a k tomu patřila i dokonalá čistota. Rozhodli se, a my jenom doplníme, že správně, hloubkově vyčistit i koberce. Ve kterých je často usazeno hodně prachu a nečistot.

A to, i když ho pečlivě čistíte a vysáváte, takže na pohled se zdá čistý. Zákaznice si přečetla snad všechny potřebné knížky a podle toho nakoupila všechny potřebné věci. Když jsme přišli k jí domů, a to bylo několik měsíců před porodem, šlo vidět, že je perfektně připravená a nic neponechává náhodě. Kvůli dokonale čistým kobercům bez alergenů a bakterií se obrátila na naši čistící a úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. Čištění koberců, která se zabývá mnoha druhy čištění přes dvacet let. Na čištění používáme silný kotoučový stroj, který je zároveň ke koberci i šetrný, takže ho čištění nijak neponičí. Naopak!

Vlasy…

Vlasy koberce se hezky nadzvednou a načechrají. Díky strojovému čištění kotoučovým strojem koberec získá původní nezašlapaný vzhled. Velice účinný kotoučový stroj pomocí rotačních kartáčů zapracovává aplikovanou značkovou a velmi účinnou kosmetickou chemii do koberce tak dlouho, dokud nedojde k odstranění všech nečistot, a to samozřejmě i těch, které jsou usazené do hloubky koberce.

Naši zákazníci tak mohou být spokojení. Protože jejich koberec je opravdu a do hloubky čistý. To je velký rozdíl mezi naší firmou a většinou ostatních firem, které čistí koberce. Málokterá firma má totiž ve svém vybavení tento 50kilový kolos a tak čistí koberce zastaralou a neúčinnou extrakční metodou. Ta ale nečistoty odstraní jenom na povrchu a v samých útrobách je koberec pořád špinavý.

Díky…

Díky kotoučovému stroji si mohou naši zákazníci být jistí, že jejich miminko neohrozí žádné bakterie ani nic podobného. Nezbývá jim tedy, než se těšit a přijde a společně si užívat krásné chvilky. A zároveň se připojí ke stovkám až tisícům spokojených zákazníků nejenom u nás v České republice, ale taky na Slovensku, v Rakousku a v Německu. Koberce totiž s úspěchem čistíme i tam.

Svou práci se snažíme vždy dělat, jak nejlépe umíme se vší pečlivostí a péčí. Na námi nabízené služby máme ve skrze pozitivní ohlasy. Naše práce nás baví a spokojená slova našich zákazníků jsou pro nás největší odměnou. Tak by to totiž u vyškolených profesionálů, kterým záleží na kvalitně odvedené práci, mělo být vždycky.

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply