Profesionální desinfekce je jednička v boji proti plísním všeho druhu

Úno 19, 2019 by

Profesionální desinfekce je jednička v boji proti plísním všeho druhu

V naší kuchyni…

V naší kuchyni máme tak trochu pofidérně a netradičně řešený dřez s baterií. Ale takto jsme se už do bytu nastěhovali, a tak jsme to nepředělávali. Když to funguje, přišlo nám zbytečné to předělávat jen proto, že je to trochu zvláštní. Časem jsme ale zjistili, že s baterií vznikly větší problémy. Jak voda všude stříkala, vytvořila se na zdi za dřezem plíseň, zanedlouho se objevila i plíseň kolem oken. A teda dost ohavná, hodně temně zelená, skoro až černá. Zkoušela jsem na to nastříkat jakýsi saponát, ale účinek to nemělo žádný. Proto jsem usoudila, že to vlastními silami nezvládnu. A rozhodla jsem se obrátit na profesionály. Nakonec jsem zvolila osvědčenou úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., která se právě na boj s plísněmi specializuje. A SERVIS nám potvrdil, že vyšší vnitřní vlhkost opravdu rapidně napomáhá tvoření nepříjemných plísní.

 

Společnost…

Společnost A SERVIS patří v Česku k předním firmám, které se úspěšnému boji a likvidaci plísní věnuje už mnoho let. Proto jsme měli čisté svědomí, že jsme si povolali opravdové odborníky. Odstranění a likvidace nežádoucích a nepříjemných projevů na stěnách bytu ve formě plísní si  totiž rozhodně vždy vyžaduje odborný a profesionální přístup. A SERVISU se nakonec povedlo nás ošklivé plísně v kuchyni zbavit. Ale tím jsem se dostala až na konec příběhu. Tak jen stručně shrnu, jak to vše probíhalo. Jejich prvním krokem bylo mechanické odstranění biologických nečistot. Tento krok je potřeba udělat opravdu důkladně, aby měly potom další kroky opravdový účinek. Následně se povrch nechal jednoduše vyschnout. A poté na něj pracovníci aplikovali dezinfekční přípravek. Ten se aplikuje ale vždy na suchý povrch. To je taky zásadní požadavek. U nás to provedli pracovníci klasickou cestou pomocí štětce. Poté se tato účinná látka nechá celý den působit.

V závěrečném kroku…

V závěrečném kroku přišel na řadu nátěr v podobě průmyslového polymeru LSG. Nanesený nátěr LSG totiž účinně zamezuje vlhkosti. A vlhkost je základním spouštěčem tvorby všelijakých plísní. Tento nátěr je specifický krok právě společnosti A SERVIS. Protože plísně vám dnes odstraní kde kdo, ale o prevenci se už tolik firem nezajímá. A SERVIS je světlou výjimkou. A navíc je v té prevenci opravdu dobrý. Tento nátěr je speciální. Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním LSG nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky šanci přežít. Pro buňky vyšších organismů je však zaručeně stoprocentně bezpečný. Životnost nátěru se pohybuje ve podle klimatické námahy v rozmezí 4-6 let. V další omezené míče bude fungovat přibližně do 10 let. Garantovaná záruka je pak 2 roky. LSG nátěr proti plísním je jednoduše nejúčinnější prostředek k trvalé ochrání proti mikrobiálnímu napadení. A je velmi univerzální. Aplikovat jej lze na vápenocementové omítky, dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady a podobné materiály.

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply