Voskování Pvc, vinylu, hydrofobní impregnace průmyslových, litých podlah Praha

Úno 19, 2019 by

Voskování Pvc, vinylu, hydrofobní impregnace průmyslových, litých podlah Praha

Naše…

Naše úklidová firma nabízí širokou škálu úklidových služeb, jako je čištění koberců a Impregnace, voskování Praha, odstraňování plísně a graffiti a mytí oken a výloh. A v tomto článku bychom se chtěli zaměřit na naše čištění podlah, protože spousta lidí má čím dál více s čištěním podlah problémy. A není se čemu divit, protože jsou dnes moderní drahé a dřevěné podlahy, kterým však velmi lidé zkracují životnost nekvalitním čištěním v podobě obyčejných prostředků a kartáčů. K úspěšnému strojovému čištění podlah používáme kotoučový stroj, který zajistí detailní a hloubkové vyčištění. Ve většině případů používáme následující postup. Nejdříve podlahu kvalitně vydrhneme pomocí velmi účinné čistící chemie. Ve většině případů našich zakázek pracujeme se šetrnou zásaditou chemií, pokud se nejedná o čištění podlah v prostorách, kde probíhaly stavební rekonstrukce a je znečištěná cementem a podobnými materiály, které vyžadují na odstranění již kyselou chemii.

Jakmile…

Jakmile je povrch důkladně vykartáčován, následuje odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami. Poté podlahu ještě jednou vyčistíme čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a necháme doschnout. Kotoučový stroj, který pro strojové čištění podlah využíváme, je jediným přístrojem, který dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy. Je navíc velice šetrný, takže se nemusíte obávat, že by došlo k poškození nebo poškrábání vaší podlahy. Po vyčištění podlahy je dobré podlahu nechat zakonzervovat voskem. Tuto službu rovněž nabízíme a doporučujeme ji všem našim zákazníkům. Tímto způsobem se zajistí, že již nedojde k hlubšímu znečištění dřevěné podlahy. A také se vám díky tomu bude posléze mnohem lépe udržovat.

Na podlahu…

Na podlahu dáváme převážně pololesklý vosk, tento vosk máme dlouhodobě osvědčený a máme s ním výborné zkušenosti. Vosk musíme na podlahu nanést dvakrát až třikrát, aby se vytvořila kompaktní vrstva, která zajistí podlaze pružnost, elasticitu, protiskluz. Na konzervování podlah používáme kvalitní německý pololesklý vosk PKD. Jedná se o odolný polymer s dobrou životností. Mezi výhody tohoto polymerů patří například to, že na podlahách nejsou vidět tolik stopy, má protiskluzový efekt, podlaha se díky němu mnohem lépe udržuje a velmi výrazně prodlouží životnost podlah. Pracujeme s nimi dlouhodobě a jsme s ním spokojeni nejen my, ale i řada našich zákazníků. Naší poslední zakázkou bylo čištění podlah v knihkupectví, které bylo po rekonstrukci a potřebovali posléze pořádně vyčistit podlahu. A pro nás to nebyl žádný problém. Jsme rádi, že byli s naší prací spokojeni a stali se našimi pravidelnými zákazníky.

A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply