Výškové práce Plzeň, speciální a průmyslové výškové čištění oken, prosklených fasád, hal

Bře 13, 2019 by

Výškové práce Plzeň, speciální a průmyslové výškové čištění oken, prosklených fasád, hal

Nedávno jsem doma řešila pěkně nepříjemnou situaci. A sice potřebovali jsme vyčistit fasádu naší lékárny.  Vypadala už hrozně, byly na ní nánosy městského spadu, prachu a bůh ví čeho dalšího a po bližším zkoumání jsme si na pár místech mohli všimnou i rozrůstající se plísně. Ale zůstat to tam nemohlo. Bylo to velice neprofesionální. A tak jsem se rozhodla, že si na to najmu nějakou firmu. Ale neměla jsem se žádnou zkušenosti, tak jsem se musela podívat na internetu.

A naštěstí jsem tam našla firmu, kterou všichni hodně vychvalovali. Jedná se o firmu profesionálních horolezců a výškařů  Čištění ve výškách Plzeň. Ta nabízí službu čištení fasád, která zahrnuje kompletní servis v odstranění plísní, řas, hub, sanitrů, výkvětů a jiných mikroorganismů z jakéhokoli povrchu. Jejich antimikrobiální působení LSG je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu.

I velmi…

I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním LSG nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky vůbec žádnou šanci přežít. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný.

Životnost nátěru se totiž pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let. Díky němu je možné zajistit, že vaše problémy s plísněmi mohou zmizet jednou pro vždy. Plíseň totiž vzniká velmi snadno. Většina lidí nikdy ani neví, jak je možné, že se jim plíseň udělala. Jenže ono stačí opravdu málo. A velkým problémem je i to, že si dnes prakticky každý nechává zateplit svůj dům. A budova kde je naše kancelář se taky před pár lety zateplovala.

Dnes…

Dnes prakticky na všech zateplených fasádách asi cca po 6 letech se objevují na severních a západních stranách fleky mapy černých plísní, které vypadají jako nečistoty a usazený prach. Tento problém spočívá v tom, že na polystyrénu je na mřížce a lepidle, jemně strukturovaná omítka cca 2,5 mm / milimetru/ a to je jeden z hlavních problémů. Na severní, nebo západní straně nesvítí, nebo nesvítí tolik sluníčko a tato omítka je stále vlhká.

Tato vlhkost se ani nemůže přirozeně vsakovat do hloubky, tak jako i klasické omítky, která má cca 2-3 centimetry a ještě je pod ní materiál, tvárnice, cihly, siporex, a další/, který si umí vlhkost nasát a potom ji v příznivých podmínkách vydýchat. Ale díky nátěru LSG bude vaše fasáda bez plísní, bakterií, špíny a zkrátka všeho, o co na vaší fasádě rozhodně nestojíte. Pro více informací se podívejte na internetové stránky této firmy. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply