Základní předpoklad kvality, dezinfekce do hloubky, likvidace roztočů, čištění koberců Praha

Bře 13, 2019 by

Základní předpoklad kvality, dezinfekce do hloubky, likvidace roztočů, čištění koberců Praha

Koberce Praha 10, čištění

Najít dneska někoho, kdo vám kvalitně vyčistí koberce, je jako hledat rybu v poušti. A mluvím z vlastní zkušenosti, protože se u mě doma už pár firem vystřídalo. Ale ani jedna z nich mi nedokázala koberce vyčistit podle mých představ. Jedna nám je dokonce i trochu zničila, protože použila extrakční metodu čištění a řeknu vám, tomuto se skutečně snažte vyhýbat obloukem. Protože to jsou opravdu vyhozené peníze a tato metoda nadělá více škody než užitku. Poté jsme si koupili koberce nové a po nějaké době bylo potřeba je zase nechat vyčistit. Ale nechtěl jsem, aby se opakovalo to, co u předešlých firem. Sedl jsem si proto k počítači a hledal někoho, kdo by měl opravdu dobré reference. Aby to opravdu stálo za to a nebyly to zase zbytečně vyhozené peníze. Ale zase jsem nechtěl, aby to dělala manželka, protože je hodně vytížená a navíc čištění koberců není žádná sranda. Už tehdy se to poprvé snažila vyčistit a nešlo jí to. A mně tak ne.

 

Takže…

Takže jsem tentokrát strávil několik minut na internetu a rozhodně se to vyplatilo – našel jsem firmu Koberce Praha 10, čištění. A všichni je na internetu opravdu moc vychvalovali. Na všech diskusních fórech jen samá pozitivní hodnocení. Tato firma čistí koberce pomocí kotoučové strojové metody a samozřejmě používá i speciální dezinfekční roztoky, díky kterým koberce vydrží dlouho čisté a nově vzniklá špína se hůře usazuje a jde pak mnohem lépe vyčistit, takže když se na koberec něco vylije, není to taková katastrofa. Po této skvělé zkušenosti mohu všem případným zájemcům o čištění koberců tuto firmu jedině doporučit. Používají totiž strojovou čisticí metodu, která je sice o něco dražší, ale věřte mi, že se ta investice opravdu vyplatí.

 

Koberce…

Koberce byly jako nové a díky jejich dezinfekčnímu roztoku jsou koberce jako nové, bez zašlých skvrn a ještě mi hezky provoněl byt. I manželka byla skutečně nadšená a byla moc ráda, že jsme se na ně rozhodli obracet pravidelně. Jejich zaměstnanci se navíc chovali velmi profesionálně, takže prostě nenajdu nic, co bych A SERVISU mohl vytknout. Od teď na čištění koberců už budu využívat jen čištění koberců. A jelikož tato firma nabízí další škálu úklidových služeb, rozhodně vám doporučili, abyste se podívali na jejich internetové stránky. Určitě tam najdete všechno, co byste z úklidových služeb mohli potřebovat. A realizují je nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

 

 

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply