Práce ve výškách, čištění markýz, mytí prosklených fasád, zimních zahrad

Bře 14, 2019 by

Práce ve výškách, čištění markýz, mytí prosklených fasád, zimních zahrad

Hledáte…

Hledáte někoho, kdo by vám vyčistil vaši fasádu, zimní zahradu, markýzy ve výškách? V tom případě se obraťte na úklidovou firmu Markýzy čištění a impregnace. My jsme totiž potřebovali vyčistit fasádu našeho obchodu s oblečením. A bylo nám jasné, že mi to nezvládneme. Byla to samá špína a nejhorší je, že se tam začala dělat i plíseň. Takže bylo potřeba, aby se o to postarali nějaké specialisté. Takže jsme hledali firmu, která by se o to postarala a našli jsme právě úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s. r. o. a jejich protiplísňový nátěr nám moc pomohl. Je to opravdu vynikající věc a s ničím lepším jsem se na plíseň nesetkal. A kdybych to tušil dřív, asi bych se rozhodl jej nanést na zdi dříve, jako prevenci. A pokud už teď i vy víte, že je váš dům náchylný na tvorbu plísně – neváhejte a nechejte si ten nátěr nanést jako prevenci. Protože věřím, že nikdo z vás o plíseň na fasádě nestojí.

 

Navíc…

Navíc samotné nanesení nátěru LSG je finančně mnohem méně náročné než samotné odstraňování plísní. A lidi z A SERVISU jsou skutečně spolehlivý. Jsou to zkušení specialisté a na nikoho jiného už se nikdy obracet nebudu, protože odvedli vynikající práci a svou odbornost prokazovali v každém postupu jejich práce. Na místo napadené plísní aplikovali běžný desinfekční prostředek. Po odstranění nečistot a biotického napadení potom aplikovali nátěr proti plísním přímo na stávající povrchy, které pak trvale chrání proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub, kvasinek a řas.

 

Po zaschnutí…

Po zaschnutí vytvoří omyvatelný transparentní difúzně otevřený povrch odolný povětrnostním vlivům i UV záření. LSG je aplikovatelný na vápenocementové omítky, dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady a podobné materiály. LSG nátěr proti plísním lze aplikovat ve vnitřních i vnějších prostorách. A proto jsem se rozhodl dát ten nátěr i dovnitř. Skvělé je, že tento nátěr je vhodný i do prostorů, kde se pracuje s potravinami. K dalším službám této firmy patří i odstraňování graffiti, mytí oken a výloh a čištění koberců a podlah. Takže až budeme někdy něco z toho potřebovat, tak se určitě obrátíme jen na ně. Pro více informací o jejich servisu vám doporučuji, abyste se podívali na jejich webové stránky. Určitě tam najdete vše, co byste z úklidových služeb mohli potřebovat. Jsem si jistý, že i jejich ostatní služby budou stejně tak kvalitní jako jejich odstraňování plísní a čištění fasád. A i jejich ceny mi připadají v pořádku. Pro více informací se podívejte na jejich internetové stránky.

 

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply