Fasáda bez graffiti ? Jak na to?

Dub 15, 2019 by

Fasáda bez graffiti ? Jak na to?

Graffiti je velkým tématem a velkým problémem. A to nejen v našich městech, ale dokonce i na vesnicích a na venkově. Graffiti se prostě objevuje všude. Všude tam, kam se dostanou vandalové se svými spreji. Všude tam kde jsou lidská obydlí. I tam, kde je jenom malé místečko, které se dá posprejovat. Nedávno se na nás obrátili manželé, kteří sice bydlí v centru města, ale pravidelně jezdí za svými rodiči na vesnici.

Jezdím tam pomáhat na zahradě a kolem domu, ale taky tam jezdí nasávat energii o víkendech a relaxovat. Už před delší dobou dům jejich rodičů někdo posprejoval. Neřešili to a jenom se to snažili zamalovat. Teď se ale rozhodli, že prarodičům pomůžou s rekonstrukcí. A když bylo hotovo, chtěli se proti graffiti pojistit. Obrátili se tedy na nás, na Odstraňování graffiti Praha. Naše firma se zabývá například čištěním podlah, koberců a nebo mytím oken a výloh a odstraňováním plísní.

Teď…

Teď jsme se ale zaměřili na graffiti. Velkou část graffiti jsme odstranili pomocí čisticích prostředků. Poslední tenkou vrstvu jsme zamalovali barvou. Tak aby graffiti nebylo vidět a v budoucnu neprosvítalo. Po této proceduře jsme aplikovali antigraffitový nátěr. Jde o nátěr, který zajistí účinnou ochranou proti dalším malůvkám a nápisům.

Nátěr vytvoří na fasádě ochranný filtr. Ten zabrání hloubkovému usazení spreje do omítky. Takže pokud se na něm graffiti znovu objeví, její odstranění je bezproblémové. AGO nátěr navíc fasádu zafixuje tak, že při odstraňování graffiti se nezmění její barva ani struktura. Naše firma patří ke špičce v oboru.

A to…

A to nejenom co se týká odstaňování graffiti. Ale i ve všech ostatních službách, které nabízíme.  Působíme nejenom v České republice, ale také v Rakousku, v Německu a na Slovensku. Za dlouholetou praxi jsme si vybudovali dobré jméno. Vymysleli vlastní postupy úklidů, které jsme dovedli téměř k dokonalosti. Díky tomu můžeme našim zákazníkům nabídnout jedinečné služby. Takové, které jiné firmy vůbec nenabízejí.

Nebo je nabízejí velice draze. Jsme rádi, že se na nás zákazníci obracejí opakovaně a doporučují nás svým známým a přátelům. Naším cílem je totiž vytvořit program čistých měst. To znamená, že pokud se graffiti odstraní včas a rychle, vandalové uvidí, že jejich práce je zbytečná. A tak svou činnost zaměří na něco jiného nebo ji omezí. S vaší pomocí se nám to může podařit. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply