Práce ve výškách, mytí fasád, čištění výškových oken a průčelí

Kvě 15, 2019 by

Práce ve výškách, mytí fasád, čištění výškových oken a průčelí

Pracuji…

Pracuji v prodejně s motorkami a rozhodli jsme se, že si necháme od někoho vyčistit fasádu. Byla totiž už nejenom špinavá a flekatá, ale našli byste tam i plíseň. Prostě ta nejlepší kombinace. A muselo to zmizet. Tak jsem si o tom začal něco zjišťovat. A zjistil jsem, jak vlastně ta plíseň na fasádě vzniká. Skoro na všech zateplených fasádách asi cca po 6 letech se objevují na severních a západních stranách fleky mapy černých plísní, které vypadají jako nečistoty a usazený prach. Tento problém spočívá v tom, že na polystyrénu je na mřížce a lepidle, jemně strukturovaná omítka cca 2,5 mm / milimetru/ a to je jeden z hlavních problémů. Na severní, nebo západní straně nesvítí, nebo nesvítí tolik sluníčko a tato omítka je stále vlhká. Tato vlhkost se ani nemůže přirozeně vsakovat do hloubky, tak jako i klasické omítky, která má cca 2-3 centimetry a ještě je pod ní materiál, tvárnice, cihly, siporex, a další/, který si umí vlhkost nasát a potom ji v příznivých podmínkách vydýchat. Teplo, vítr, mráz a atd. A pokud je tato jemně strukturovaná omítka stále vlhká, tak se zákonitě objeví plísně.

 

A kde…

A kde se objeví plísně, tam se jich už nikdo nezbaví. Naštěstí se o to postarala parta akrobatů ve výškách Olomouc fasády, mytí  . Po desinfekci, odstranění stávajícího mikrobiálního napadení a renovaci poškozeného povrchu aplikovali nátěr LSG. Docílí  tím ochrany proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub a kvasinek. Po zaschnutí se na ošetřeném povrchu vytvoří omyvatelná, průhledná a difúzně otevřená ochranná mikrovrstva. Pro užití ve vnitřních i vnějších prostorách. Univerzální aplikovatelnost na omítky, barvy, dřevo, dřevoštěpkové a dřevotřískové desky, umakart, betony, keramické obklady a další materiály. Pro užití ve vnitřních i vnějších prostorách. Nejúčinnější prostředek trvalé ochrany proti mikrobiálnímu napadení s certifikátem na přímý styk s potravinami na trhu.

 

Nátěr…

 

Nátěr vyvinutý speciálně i pro aplikace v potravinářských a zdravotnických provozech. A je to skutečně tou nejlepší zbraní, pokud chcete vaši fasádu udržet čistou. Takže pokud hledáte něco skutečně účinného, tak já vám doporučuji tento nátěr. A skvělé je, že firma nabízí i celou řadu dalších služeb. Patří k nim čištění koberců, podlah, odstranění starého vosku (polymeru) z podlahy a nanesení nové ochranné polymerové vrstvy, strojové čištění čalounění. Realizují denní a pravidelné úklidy domácností, kanceláří, rezidencí či firem. Provádí také čištění, leštění, mytí oken, mytí výloh a prosklených ploch, a to i ve výškách. Po dohodě čistí i žaluzie, lamely, rolety, a markýzy. A věřím, že všechny budou stejně kvalitní. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply