Přijďte si k nám odpočinout! My vás uvítáme.

Čvc 11, 2019 by

Přijďte si k nám odpočinout! My vás uvítáme.

Už několik let máme malý penzion. Rozhodli jsme se jej vybudovat, když jsme po prarodičích zdědili jednu nemovitost. Celý barák byl šíleně velký. Bylo zbytečné, abychom tam bydleli jen my. Takže jsme si nechali jen malý byt, který v něm byl, který na naše potřeby bohatě stačí. Ve zbytku domu jsme vybudovali šest pokojů. Koupelny a kuchyňky jsou jen na patře. Tím jsme dost ušetřili. Když si to hosté přejí, tak pro ně i uvaříme. Ale tím, že mají k dispozici kuchyňku, tak si to mohou obstarat. Poměrně se nám daří. Zákazníků máme tak akorát a s tím, co máme ostatního na práci, se jim tak akorát stíháme věnovat. Občas si někteří vyskakují, ale z těch si neděláme těžkou hlavu. plíseň a jejich sanace

jak se zbavit plísněco mohu dělat s plísní

Taky je čas od času potřeba…

Taky je čas od času potřeba pořádně uklidit. O což se aktivně snažíme. Nedávno jsme se rozhodli, že by bylo fajn konečně vymalovat. Jenže když jsme se podívali pořádně, přišli jsme na to, že je toho potřeba mnohem víc. Jmenovitě tedy vyměnit hlavně fasádu. A pak také střecha potřebovala opravit. Dohodli jsme se, že abychom nic neponechali náhodě, raději někoho objednáme. Googlili jsme celým internetem na téma plíseň a jejich sanace, až jsme se dostali k jedné velice zajímavě vypadající firmě A SERVIS LIPKA, s.r.o. Kterou jsme se tedy nakonec rozhodli objednat. Společnost, kterou jsme se rozhodli objednat, je jedinečná v tom, že fasády čistí speciální technikou. U té techniky používají pěnu, která se na fasádě dlouho udrží a ve výsledku tak zvyšuje čisticí účinek. Na fasádě jsme také měli starý vodní kámen a další nečistoty. Ty z fasády pracovníci také odstranili.

co účinkuje proti plísnímco účinně zabírá na plísně

Teď už ale k samotným…

Teď už ale k samotným následujícím postupům čištění. Mají na to velice promyšlený systém. V první etapě provedli mechanické a chemické čištění fasády, za pomocí tlakové vody s čisticí chemií Unisan, RID a HDD. Pokud si přejete, můžete mít i novou fasádní výmalbu po tomto kroku. Následuje druhá etapa, kde pracovníci použijí chemický nástřik. Ten musí setrvat po dobu 24 hodin. Pak se přechází k poslední etapě čištění. Tím je další chemické ošetření, tentokrát však se ošetří protiplísňovým nátěrem LSG. Tento nátěr je dokonce technologií 21. století, jeho životnost je dle slov pracovníků stoprocentní za normálních klimatických podmínek šest a více let. Navíc společnost nabízí na čisticí a dezinfekční práce záruku dva roky. Takže kdybyste byli nespokojeni, můžete se jim bez obav ozvat a už se nějak domluvíte. To nám připadalo velice unikátní.

Pracovníci nám také podrobně vysvětlili, že nátěr funguje tak, že uzavře fasádu, aby veškerá vlhkost, spady, organické usazeniny a plísně neměly nejmenší šanci se do fasády dostat. Tento nátěr by měl tedy vydržet několik let bez problému a dalších až dvanáct let plus minus ještě nějak fungovat. S výkonem od této firmy jsme velmi spokojeni a můžeme ji jedině doporučit.

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply