Je dobré mít k sobě lidi, na které se můžete spolehnout.

Říj 9, 2019 by

Je dobré mít k sobě lidi, na které se můžete spolehnout.

Není nad to se moci na někoho spolehnout. Mám to takto u několika svých přátel, ale ve skutečnosti těch lidí je mnohem více. Když jsme totiž rozjížděli náš obchod s elektrokoly. Museli jsme prostory nejdříve zrekonstruovat a vybudovat zázemí pro náš personál. Skoro vše jsme to zvládli svépomocí, respektive za pomoci přátel, kteří do staveb trošku fušují. A poté, co se nám povedlo prostory uvést do jakž takž stavu, čekal nás ještě jeden velký úkol.

Tím byl postavební úklid. Jenže čekala nás nemilá věc, protože okna a výlohy byly poměrně dost znečištěné od barvy a zbytků lepidla a malty. Nešlo nám to dolů. Museli jsme najít jiné řešení. A tak jsme si řekli, že se obrátíme na úklidovou firmu. Ale s žádnou jsme neměli zkušenosti, tak jsme se uchýlili na internet. A podle recenzí jsme se rozhodli kontaktovat jednu firmu. Měla opravdu nejlepší ohlasy, lidi je opravdu moc vychvalovali, tak jsme si řekli, že to bude to pravé.

A jsme…

A jsme z nich doslova nadšení. Práci provedli rychle a bez nejmenších komplikací. Čas Mytí oken navíc dokázali přizpůsobit našim požadavkům. Protože jsme na to měli vyhraněné jen určité termíny a byli jsme rádi, že byli schopní se nám přizpůsobit. I když se jednalo o menší zakázku, jednalo se o mytí jenom několika oken, vyšli nám vstříc a chovali se velmi profesionálně. Jejich celková organizace orientovaná na splnění práce byla perfektní.

I cena nám přišla v pořádku, dle mého názoru je opravdu dostupná pro všechny, kteří by ji mohli potřebovat. Používají ty nejlepší čisticí prostředky a zaměstnanci jsou skuteční profesionálové, takže dosahují těch nejlepších výsledků. V okně se vidíte stejně jako v zrcadle. Takže pro ty, kteří hledají kvalitní servis na mytí oken, je jasná volba. My osobně neznáme v tomto oboru nikoho lepšího, než jsou oni.

Doufáme…

Doufáme, že sdílením naší zkušenosti pomůžeme ve výběru ostatním. Kteří poptávají mytí oken a jiné úklidové služby. Ještě jsme se při hledání na jejich stránkách dočetli, že nabízí celou řadu dalších služeb, například čištění koberců a podlah, odstraňování plísní a graffiti, mytí oken ve výškách, ruční mytí sedaček.

Takže pokud poptáváte i něco jiného, tak tady máte vše na jednom místě, a to se zárukou kvality. A skvělé je, že své služby nerealizují jen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Takže pokud poptáváte mytí oken, tak už víte, na koho se obrátit. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply